טרנסילבניה

במסעדת "טרנסילבניה", הממוקמת לצד כביש מעלות תרשיחא ליד חוות הסוסים, ממש בלבו של הגליל הציורי והמלבלב, מגישים לאורחים את כל אותם מאכלים אותנטיים כבר משנת 2002, והמקום תמיד מושך אליו עוד ועוד מבקרים מקומיים ותיירים מהארץ ומחוצה לה, הבאים לחוות את ההנאה.

  • אוכל ביתי
  • מסעדות
  • בשרי
לתצוגת מפה

שמעו של הגריל הרומני יצא למרחקים כבר לפני שנים רבות. אזור טרנסילבניה, הממוקם בין הונגריה לרומניה, הביא אל הקולינאריה העולמית מאכלים משובחים, ולימד את בשלני העולם כולו את יתרונות הבישול האיטי, ואת תענוגות עישון הבשרים, הקבב הרומני, הגולאש ועוד.

המסעדה האיכותית נהנית מתפאורה נפלאה של חיק הטבע והאווירה השוררת בה נינוחה, מפנקת וביתית. התפריט מורכב משילוב סינרגטי בין המטבח הרומני וההונגרי, המניב תוצאות בדמות מנות ראשונות נהדרות עם טעמים מבית אמא, ביניהן: כבד קצוץ, רגל קרושה, שניצלונים בבירה, ורניקס ועוד; עם המנות העיקריות נמנים מטעמים ייחודיים על הגריל, כמו למשל: פטריצ'אן (צ'וריסו רומני), סטייק לבן עם פטריות, וכמובן קבב רומני משובח; וכן ממתינות לכם ב"טרנסילבניה" מנות מלהיבות של בשרים מעושנים, כגון: נתחי קוסטיצה "לבן". עוד מציע התפריט תבשילים בניחוח ביתי ומרגש, כמו למשל: כרוב ממולא, ממליגה גבינה ואחרים.אחרי שתשבעו מהחגיגות ההונגריות-רומניות ותשבעו נחת מהשירות והיחס מחמם הלב שלו תזכו במקום, יגיע זמנן של המנות האחרונות. זמן הקינוחים ועת המתוק. רק תבחרו: טורוש גומבוץ, כופתאות גבינה המוגשות עם קצפת מייפל וסוכר וניל, סילבש גומבוץ, כפתאות שזיפים, בלינצ'יז הממולאים בריבת חלב, ריבת תות או גבינה וצימוקים, וכן מנות מפתות אחרות ומקוריות שיסיימו את הנאתכם עם טעם מופלא של עוד.

מיקום