אודות רשת מלונות מטיילים

כשחופשות נהדרות פוגשות את מסלולי הטיול הכי מעניינים – זה קורה ברשת מלונות מטיילים מהגליל ועד הערבה.
אנחנו במלונות מטיילים מציעים אירוח איכותי בשבעה בתי מלון ומתחם קמפינג בגליל העליון, בגליל המערבי ובערבה הדרומית, בהתאם לערכים המלווים אותנו מאז ומתמיד: משפחתיות, שמחה, עדכניות, מעורבות, התפתחות, ואהבת הטיול והאירוח.


לנפוש, לנוח, לטייל


בכל מלונות מטיילים ניתן ליהנות מאירוח מצוין עם חדרים מרווחים ונעימים לחופשה זוגית או משפחתית, וארוחות בוקר עשירות עם תו תקן של ויגן פרינדלי בחדרי אוכל המשקיפים לטבע עוצר נשימה. אצלנו אפשר לנפוש, לנוח, לשטוף את העיניים עם נוף מיוחד במינו, וכמובן לטייל. כל מלון משמש כנקודת יציאה לטיולים וכמרכז מידע על החוויות שמחכות לך באזור, ואת כל ההמלצות שלנו נעביר לך רק אחרי שכבר ניסינו אותן בעצמנו.


היכן נמצאים מלונות מטיילים?


גליל עליון

גליל מערבי

ערבה דרומית


חופשה נעימה מתחילה אצלנו


עם הגעתך לאחד ממלונות מטיילים נגיש לך את מפת האזור, יחד עם מגוון הנחות מפנקות למסעדות ולאטרקציות. בזמן שהמשפחה שלך נהנית, מטיילת ומבלה, אנחנו ממשיכים לעדכן באתר שלנו ובאפליקציית מטיילים 24/7 על ההמלצות לפעילויות בסביבה. מאות אלפי אורחים ואורחות כבר נעזרו במרכז המידע של מלונות מטיילים לתכנון הטיול בגליל ובערבה, מגוון של חוויות מעניינות עומד כאן לרשותך. בעלי חיים הם חלק מהמשפחה שלך? גם אצלנו! צוות מלונות מטיילים ישמח לארח אותך עם בני משפחתך ההולכים על ארבע (פרט למטולה).


מלונות מטיילים – יוזמים, מעורבים, שותפים


אנו מאמינים במעורבות סביבתית, מחזקים יוזמות תיירותיות, ושותפים לפיתוח קהילתי ועסקי, מיתוג וצמיחה אזורית. לבעלי אתרי התיירות הסמוכים למלונות שלנו, אנו מציעים חשיפה משמעותית באתר האינטרנט של מלונות מטיילים הכוללת את פרסום הפעילויות באתר – וכל זאת ללא עלות נוספת.


קיימות ואנרגיה מתחדשת


כמובילה בתחום התיירות ומחוברת לטבע ולסביבה, רשת מלונות מטיילים שמה לה למטרה לקדם ככל יכולתה את השימוש בכלים טכנולוגיים ומערכות אנרגיה מתחדשת כדי לשמור על הסביבה.

 

אנו מחויבים לשמירה על איכות הסביבה וכיוצא מכך בשנת 2023 מלון מטיילים אילון לקח חלק בתכנית השפעה סביבתית אשר בסיומה הוענק לו תו אחריות אקלימית. על מנת לקבל את התו על צוות המלון היה לבצע מספר התאמות אשר בהמשך הוטמעו גם בשאר מלונות הרשת, ביניהן הוטמעו נהלים לחיסכון במים ולמניעת דליפות ונהלים לחיסכון באנרגיה, בנייר ובאוכל. בעקבות זאת עבר כל צוות מנהלי המלונות ברשת קורס לניהול אנרגיה. בכל פעילויות החוץ והפנים של מלונות הרשת, הכלים להגשת אוכל ושתיה הינם רב פעמיים בלבד, אנו לא משתמשים בנייר מדפסת כלל, משתמשים רק בתאורה חסכונית ושולבו מתקני טיפוס, אזורי קומזיץ ומשחק מעץ ממוחזר במלונות הרשת אשר נבנו על ידי האמן הגלילי עמרי פלמאי.

 

בכל מלון ברשת עצי פרי רבים לשימוש וקטיף האורחים, גינות צמחי תבלין ביניהם זעתר, מרווה, גרניום לימוני, שיבה, לימונית ולואיזה.

אנו מקדמים התקנה של תחנות טעינת רכב חשמלי במלונות לרווחת האורחים. נכון לשנת 2023 קיימות תחנות טעינה במלכיה, בוילג', בגשר הזיו ובלוטן.

בכל מלונות הרשת, תהליך הצ'ק אין הנו דיגיטלי לחלוטין ללא שימוש בנייר ובחלקם אף נעשה שימוש במפתחות דיגיטליים ללא צורך בכרטיס פיזי. כמו כן במלונות מיכלי מיחזור כתומים והבקבוקים עוברים למיחזור. ישנו שימוש במפות רב פעמיות לשולחנות בלבד, ועבור שקי הכביסה נרכשו שקי בד רב פעמיים מיוחדים.

הערכים שלנו

  • אהבת הטיול והאירוח
  • יעילות
  • שמחה
  • משפחתיות
  • מעורבות
  • התפתחות

צוות מלונות מטיילים

את כל ההמלצות שלנו תקבלו רק אחרי שכבר ניסינו אותן בעצמנו! הצוות שלנו בטיולים ואטרקציות ברחבי הארץ