ד"ר דבור קוסמטיקה טבעית מהגליל

  • סיורים
  • אטרקציות ובילויים
  • מרכזי מבקרים

בכפר הדרוזי בית ג’אן, בלב השמורה המקסימה מירון, היכן שהריאות מתרחבות בהנאה לשאיפת אוויר צלול, והחושים מתעוררים אל מול הנוף הפראי של הגליל, נמצא מפעל הקוסמטיקה של ד”ר דבור.

לתצוגת מפה

הרומן בין צמחיית הגליל לד”ר זיאד דבור החל לפני שנים רבות, למעשה כבר עם צאתו לאוויר העולם במרומי הר מירון בגליל. זיאד בן למשפחה דרוזית נולד וגדל בכפר בית ג’אן בלב שמורת הר מירון, שמורת הטבע הגדולה והעשירה בצמחיית מרפא בארץ.

את שנות הילדות בילה זיאד בצמוד לסבא שלו, איכר קשור בעבותות אהבה לאדמת הגליל. הסב והנכד עבדו זה לצד זה בכרמי הענבים, הפלחה ורעיית העזים. כך התוודע דבור למגוון צמחי הגליל השונים, שמע ואסף את סיפורי הצמחים הפיקנטיים והעסיסיים של ה”סבתות” וזקני העדה. אוצרות הידע המסורתי שעבר מפה לאוזן במשך מאות שנים, בתוך העדה הדרוזית ותושבי הגליל, עברו גם אל זיאד, שגילה כבר בילדותו, סקרנות עזה לחקר השפעות הצמחים על גוף האדם.

לאחר שנים העשיר זיאד את סקרנותו בלימודי פרמקולוגיה וצמחי מרפא עד לקבלת תואר ד”ר במדעי הרפואה מהטכניון.

היום, הוא מימש חלום ילדות לשלב ולמזג את הניסיון והידע המקצועי העשיר שלו עם אוצרות הטבע הגליליים וסיפורי המסורת ארוכת השנים עליה גדל.

להעמקת הידע וגילוי סודות צמחי הגליל ותכונותיהם הדרמו-קוסמטיים נדד ד”ר דבור בין הכפרים בגליל. בסיוריו הרבים גיבש תפיסה ייחודית לטיפוח היופי הנוצרת על ידי הטבע עצמו. יישום סיפורי הסבתות ושיטות עתיקות שהיו נהוגות באגן הים התיכון במשך אלפי שנים, מיושמות על ידי ד”ר דבור באמצעות הכלים של המאה ה-21. הכרה עמוקה עם המרכיבים הטבעיים שתורמים לתהליכים הביוכימיים והפיזיולוגיים של העור מהווים משאב בלתי נדלה בפיתוח וייצור סדרות המוצרים הייחודיים לשמירה על בריאות ומראה צעיר של העור.

התולדה של ניסיון החיים והניסיון המקצועי העצום הינם מעבדות ד”ר דבור בע”מ ומרכז המבקרים בבית ג’אן, בלב שמורת הטבע הר מירון.


מרכז מבקרים ד”ר דבור מציע לכם חוויה ייחודית

הגליל עושה אתכם יפים בעזרת סודות צמחי המרפא של הסבתות במרכז המבקרים של ד”ר דבור בבית ג’אן, פנינת טבע ויופי אמיתית במרומי הר מירון בגליל, מרכז המבקרים של ד”ר דבור מציע לכל שוחרי הבריאות והטיפוח הטבעי מגוון עשיר של מוצרי דרמו-קוסמטיקה טבעיים וטעימות של חליטות צמחים, הפועלים יחד לאיזון הטיפוח והבריאות החיצוניים והפנימיים של העור והגוף. צוות מקצועי בראשותו של ד”ר זיאד דבור מעניק הסברים מפורטים, כולל יישום סיפורי ה”סבתות” הפיקנטיים, התאמת מוצרים על פי מצב אישי והתנסות מלאה ביכולות היופי והבריאות של צמחי הגליל.

המרכז פתוח כל יום בין השעות 9:00 עד 16:00
טלפון: 04-9803711
ניתן לערוך סיורים בגינה המונה כ 70 סוגים של צמחים עם הסבר על הצמחים וסדנאות לקבוצות של מינימום 15 איש בהזמנה מראש.

מיקום