הצנחניה

  • אטרקציות ובילויים
  • אקסטרים

צניחת הכרות טנדם -המתנה המושלמת לעצמכם או לאדם אהוב במיוחד! הצטרפו לאחד המדריכים המנוסים שלנו לצניחה חופשית ממטוס מגובה של 11,000 רגל! חוויה שלא תשאיר אתכם אדישים עם חיוך רחב ואדרנלין בדם לזמן רב!
קורס צניחה חופשית – אם תמיד חלמתם לעוף, בואו להגשים את החלום! קורס צניחה חופשית מתקדם AFF עם צוות המדריכים המנוסה שלנו יקרב אתכם להגשמת החלום.

לתצוגת מפה

צניחת הכרות טנדם היא האפשרות הבטוחה והמהנה ביותר לגלות עולם חדש של חופש,הנאה ואדרנלין טהור!אנו מזמינים אותך להצטרף לאחד המדריכים המנוסים שלנו לקפיצה ממטוס בגובה 11,000 רגל (כ-3.5 ק"מ) מעל הנוף המרהיב של מפרץ עכו, חופי אכזיב והגליל המערבי כשממול מנצנצת הכנרת ומבצבץ החרמון.

לפני הצניחה מדריך מנוסה יסביר, ידגים ויתדרך אותך על הצניחה. אם תרצה/י בכך נוכל לצרף אליך צלם שיתעד את כל הצניחה, מההכנה על הקרקע, הטיסה, הקפיצה והחיבוק של אחרי עם החברים והמשפחה!

עם המדריך תעלה למטוס ותטוסו מעל נוף ירוק ומשכר עד שתגיעו לגובה המתאים. ואז… הדלת תפתח, תשבו על מפתן המטוס ורוח קרירה תנשב על הפנים. המדריך יכריז: Ready, Set.. Go!יחד תקפצו החוצה לנפילה חופשית של 40 שניות במהירות של 200 קמ"ש!! עד שיפתח המצנח.

שקט, רוח קלה, אדרנלין ותחושת הטירוף תמלא את הגוף בזמן הרחיפה האיטית מעל מפרץ עכו ועד הנחיתה הרכה על הקרקע מול משפחה וחברים.

הפעילות מתקיימת בימי שישי, שבת וחגים בתיאום מראש.

מיקום