חוות ערנדל

חוות ערנדל היא חוות בודדים ומלון בוטיק עם בית קפה, הממוקמת על הנקודה הגבוהה ביותר בבקעת הערבה הדרומית.

  • פתוח בשבת
  • קפה ומאפה
לתצוגת מפה

חוות בודדים יפהפייה שהיא למעשה מלון בוטיק הניצבים בנקודה המיושבת הכי גבוהה בבקעת הערבה. המקום הוקם בהשראת שרידים היסטוריים בני 2,000 שנה שהותירו אחריהם הנבטים, כשהוא משמש גם כחווה חקלאית לגידולי זיתים ותמרים. יצירת המקום הוא הגשמת חלומם של קרן ודני כהן שהגיעו ממקצועות ההיי טק, התאהבו במקום, והחליטו להקים את המקום שהקים לתחייה את דרכם של הנבטים שחיו באיזור.

לפעמים חלומות מתגשמים – בית קפה קרטוש בע'רנדל

בית קפה משובח ואינטימי, ומאפיית בוטיק במרחב שקט, מרווח, ויפהפה בלב הערבה הדרומית! במקום מוגשות ארוחות בוקר עם מבחר לחמים ומאפים טריים תוצרת בית, גבינות מיוחדות, פשטידות, מגוון עשיר של סלטי בריאות, מיצים סחוטים וקינוחים. המתחם מאפשר גם פגישות עבודה (Wi-Fi) וגם מגוון סדנאות ומפגשים. מדי פעם מתקיימות במתחם הופעות מוסיקה, הרצאות ושיעורי יוגה שאליהם ניתן להגיע בתיאום מראש. במקום גם חנות קטנה של עבודות יד, ענתיקות, פרטי אספנות, ובגדי יד-שניה

ההתפעלות שלכם תתגבר כשיספרו לכם את סיפור המקום שהיה למעשה מוצב צבאי משנת 1949 ועד ראשית שנות השמונים, וכשבני הזוג הגיעו למקום הם נאלצו לפנות 130 טון פסולת עד שהחלו לעסוק בהקמת המקום לפני כ- 11 שנה. בנוסף הקימו השניים 70 דונם של כרמי זיתים ומטעי תמרים ובית בד קטן שבו מייצרים שמן זית מקומי.

שעות וימי פעילות

בית הקפה פתוח בימים א’-ה’ בין השעות 9:00-17:00
ובימים ו’, ש’ ובחגים בין השעות 09:00-15:00 (במתכונת בופה, מבוגרים בלבד)
מומלץ ליצור קשר עם בית העסק לפני ההגעה במספר 0524564085
 

יצאתם ממלון מטיילים מדברי לוטן לכיוון צפון ומתחשק לכם לעצור לקפה? קרטוש זאת אופציה נהדרת! חוות ערנדל ממוקמת 15 דקות נסיעה בלבד מלוטן. רעבים? המשיכו את הנסיעה צפונה על כביש 90 כ30 דקות ועצרו במסעדת אורסולה בצוקים. 

החודש במלונות מטיילים

מיקום