חומוס אליהו

  • Take away
  • מסעדות
  • בשרי
  • כשר

חומוס חם, אווירה חמה, תשכחו מהחומוס הקר שאתם מכירים מהחנויות ובחומוסיות השכונתיות, ותכינו את עצמכם לחוויית חומוס טרי וחם שנטחן ברגע ההזמנה:

מנות החומוס מוגשות חמות עם תוספות שונות לבחירתכם לצד פיתה תימנית וכמובן… חיוך חם ואוהב. הגעתם לחומוס אליהו!

לתצוגת מפה

חומוס חם, אווירה חמה, תשכחו מהחומוס הקר שאתם מכירים מהחנויות ובחומוסיות השכונתיות, ותכינו את עצמכם לחוויית חומוס טרי וחם שנטחן ברגע ההזמנה: מנות החומוס מוגשות חמות עם תוספות שונות לבחירתכם לצד פיתה תימנית וכמובן… חיוך חם ואוהב.

אם אתם מחפשים מנה צמחונית או טבעונית כשרה, עשירה בערכים תזונתיים שתספק לכם תחושת שובע לאורך זמן, שבו… תירגעו… ותספרו לנו איך תרצו את מנת החומוס שלכם.אתם יכולים לבחור למנה שלכם תוספת גרגירים, פול, שקשוקה, חצילים, פטריות, שווארמה טבעונית. לצד מנת החומוס תוכלו לקבל סלט ירקות קצוץ שהורכב ממבחר ירקות באיכות הגבוהה ביותר בתוספת שמן הזית שלנו.

תהליך ההכנה של החומוס שלנו ייחודי, כך שרק לאחר שתבוצע ההזמנה למנה הנבחרת, רק אז נתחיל בהכנה, נטחן את גרגרי החומוס החמים מולכם במטבח הפתוח שלנו, ונייחד את המנה כך שתתאים בדיוק למנת החומוס הטריה שהזמנתם.כשמנת החומוס תגיע אליכם, תוכלו להבין מדוע החומוס שלנו משמח כל כך הרבה לקוחות במהלך השנים האחרונות.

תפיסת העולם שלנו, המתכון שלנו, המנה המפורסמת שלנואם תשאלו את אליהו שמואלי, האיש שהביא לנו את "חומוס אליהו", מה סוד הקסם של החומוס שלנו, הוא יפנה אתכם ראשית לתמצית גישתו לחיים בכלל – "ואהבת לרעך כמוך" (ויקרא יט) – כך אנו ניגשים להכנת החומוס, בכוונה יומיומית להגיש את החומוס הטוב ביותר וכך גם אנו מתייחסים ללקוחות שלנו, לעובדים ולספקים. על מנת לממש הבטחה זו, פיתחנו הליך הכנה מדויק ומוקפד לפרטי פרטים ואנו מקפידים לאורך השנים על חומרי הגלם הטובים ביותר. לצד המאמץ להגיש מדי יום את המוצר הטוב ביותר שאפשר אנחנו מחויבים לשירות ואווירה איכותיים וביתיים, מציעים תוספת חומוס ולימונדה ללא הגבלה ומכבדים בקפה ועוגיות ללא תוספת תשלום.

החומוס שלנו כשר והוא מוגש חם וטרי ואנו מכינים אותו לעיני הלקוחות שלנו, באופן אישי, בדיוק כמו שהיינו רוצים שיכינו ויגישו לנו. החומוסייה הראשונה של אליהו נפתחה ביוקנעם. המסעדה הייתה קטנה מאוד, אבל הלב הרחב של אליהו פיצה על כך: אליהו הגיש מנות חומוס שהוכנו רק מגרגרי חומוס שגדלו בארץ, שבושלו במהלך היום, הוא טחן את גרגרי החומוס הטריים והחמים לעיני הלקוחות, הוסיף מהטחינה האתיופית המעולה שלו, שמן זית יווני באיכות הגבוהה ביותר, תבלינים ארומטיים מעולים (וכמובן מרכיב סודי ומיוחד שהוא שומר בסוד עד היום) והגיש את כל הבריאות הזאת עם תוספות מיוחדות לצד פיתה תימנית טרייה. במשך השנים, החל אליהו בשיתוף פעולה עם צוות מנצח של מקצוענים, וביחד הם הפכו את החומוסייה הקטנה מיוקנעם לרשת החומוסיות הגדולה והאיכותית ביותר בארץ! היום, הצוות של אליהו מגיש את מנת החומוס הייחודית שלנו בכל רחבי הארץ לאלפי אוהבי חומוס שמוכנים להישבע שזה החומוס הטעים ביותר בעולם!

מלונות מטיילים בקרבת החומוסיה
מיקום