טופ 94

  • אקסטרים
  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות ובילויים

טופ 94 הוא פארק אתגרי מושקע (וממוזג!) שבו תוכלו ליהנות מפעילות המותאמת לכל גיל ועניין- קיר טיפוס לגדולים וקטנים, מתחם פיינטבול, סנפלינג, מתחם ירי בחץ וקשת ואפילו פארק חבלים על הגובה!

לתצוגת מפה

טופ 94 הוא פארק אקסטרים מושקע, הממוקם כחצי שעת נסיעה בלבד ממלון מטיילים מדברי לוטן, המשלב בתוכו מגוון רחב של פעילות אתגרית תחת קורת גג אחת. הפארק ברובו ממוזג ולכן מתאים לפעילות בכל השנה.

בפארק תמצאו 3,500 מ”ר של קירות טיפוס, פארק חבלים, מסלול קארטינג, צוק טיפוס המדמה את צוקי הגרניט של אילת ומטווחי ירי מקצועיים וחובבניים, משחקייה לקטנטנים וקארטינג לגדולים, כך שהמגוון גדול במיוחד.

קיר טיפוס בגובה 19 מטרים!

כשתיכנסו למקום ותבחינו בקיר הטיפוס המרשים המתנשא לגובה של 19 מטרים, לא תוכלו שלא להתפעל, כך גם ממגוון המתקנים והאתגרים שמותאמים כאן לכל גיל: מסלול הקארטינג הארוך בארץ, שבו תוכלו לשפר את כישורי הנהיגה, לעקוף את המתחרים שלכם ולדמיין שאתם נהגי מרוצים.

מחירי הפעילות משתנה בהתאם למסלול הנבחר, קלאסי או תחרותי. בנוסף תוכלו ליהנות במקום ממסלול המותאם לילדים מגיל 5-9, ירי בחץ וקשת, מתחם פיינטבול בשטח בנוי, סנפלינג, ופארק חבלים על הגובה. במקום גם מוזיאון נשק, שבו מוצגים מיני כלי נשק היסטוריים, רובים, תותחים, נגמ"ש ומרגמות שנאספו במשך 100 שנים וקפיטריה נעימה לרווחת ההורים.

ימי הפעילות ושעות הפתיחה: בימים א׳-ה׳ מהשעות 10:00-18:00, בימי שישי מ 10:00-16:00, ובימי שבת סגור.

החודש במלונות מטיילים

מיקום