טרקטורוני הצפון - אקסטרים באכזיב

  • פתוח בשבת
  • אקסטרים
  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות ובילויים

טיולי רייזרים בגליל המערבי – הצטרפו אלינו לחוויית נהיגה עצמית ברכבי שטח
על רקע הנופים המהממים של הגליל המערבי

לתצוגת מפה

טרקטורוני הצפון מזמינים אתכם לטיול חווייתי מרחק נגיעה מהחופים היפים בארץ- אכזיב ובצת!

בואו והרגישו את האדרנלין המתפרץ בזמן שרגלכם לוחצת על דוושת הגז ואת הקסם הים-תיכוני הסובב אותנו במהלך המסלול. המסלול משלב נהיגה בשבילים המקיפים את יישובי האזור, וכולל עצירה לתצפית מרהיבה על גבול הלבנון, רכס סולם צור ורצועת חופי הים התיכון הרייזרים חדישים ומתקדמים, מטופלים ומאובטחים לפי כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר מחכים לקבוצות, בודדים ומשפחות שרוצים לחוות את הקסם של הגליל המערבי דרך הגלגלים.

בטרם הפעילות יועבר תדריך בטיחות ומיד לאחריו נחלק לכם משקפי-מגן ונצא בקבוצות לנסיעת שטח מאתגרת. כל קבוצת רייזרים מובלת על ידי מדריך מוסמך ויחדיו יוצאים למגוון מסלולים. במהלך הרכיבה על הרייזרים עוצרים בפינות קסם שונות, חורשות ירוקות ופסטורליות ותצפיות קסומות על הנוף שנשקף מכל כיוון, מהים במערב ועד הירוק הבוהק של יערות הגליל ממזרח ומצפון.

מסלול דיונות בצת – אורך המסלול: כשעה
מסלול אתגרי הנושק לחוף הים- יציאה לכיוון חורשת בצת, דרך דיונות חוליות, עצירה לפק"ל קפה בחורשת לימן ונופים של חורשת אקליפטוסים ושל הים התיכון.

מסלול העמק וההר – אורך מסלול: כשעתיים
נהיגה מאתגרת בטבע הקסום ובצמחייה סבוכה עד הגעה לגבעת חמודות- תצפית פנורמית גבוהה בין הר הכרמל לרכס סולם צור. הנהיגה ברייזרים מותנית בהצגת רישיון נהיגה בתוקף. הטיולים מלווים ע"י מדריך (ברייזר נפרד).

המסלול היקפי: יציאה וחזרה ממועדון טרק ים אכזיב. כל הטיולים כוללים עצירה להפסקת תה/קפה מפנקת. הפעילות מתאימה לגילאי שנתיים ומעלה. יש להגיע עם נעליים סגורות, בגדים להחלפה וביגוד חם (בחורף).

לתיאום שעת פעילות יש להתקשר לטלפון 0525282660
מיקום ב-Waze: "טרקטורוני הצפון- אקסטרים באכזיב"

מיקום