יקב כישור

  • אטרקציות ובילויים
  • יקבים ומבשלות
  • כשר

על רכס הרי הגליל המערבי, מרחק נגיעה מהים התיכון, הולכת ונרקמת מסורת יין מתחדשת. יקב כישור, שהוא הרבה יותר מיקב, מוביל לתחילתו של אזור יין מופלא.

לתצוגת מפה

בקיץ 2010 בצרנו לראשונה וחנכנו את היקב. בשנה הראשונה ייצרנו 9,000 בקבוקי יין, ומאז קו הייצור שלנו הולך וגדל, ואנו צופים כי כשהגפנים תגענה לבגרות, נגיע לייצור של כ- 100,000 בקבוקי יין בשנה. בשנת 2014 נפתח מרכז המבקרים שלנו.

מרכז המבקרים נמצא בלב ליבה של כישורית, ומשקיף על כרם הענבים והחורש הגלילי הטבעי הסובב אותנו. במסגרת הביקור תוכלו לסייר ביקב בין חביות עץ האלון, ללמוד אודות תהליך הפקת היין, וכמובן לטעום מסוגיו השונים של יין כישור. היקב מצויד בציוד ובטכנולוגיות החדישים ביותר. תהליך הפקת היין מפוקח על ידי מומחה ויועץ יין מוסמך. יין כישור כשר. בביקורכם, תוכלו לצפות בסרטון קצר אודות הכפר והיקב, לטעום מסוגיו השונים של יין כישור וללמוד אודות תהליך הפקת היין. בעונות המתאימות, אף לבקר בכרמים ולחוות את התפתחות הכרם והגפנים בהתאם לעונות השנה. בימי שישי האחרונים של החודש תוכלו בנוסף ליהנות מבראנץ' שכולו תוצרת כישורית, הכולל כמובן הרבה יין ..כמו כן ניתן לקיים במרכז המבקרים ימי עיון ואירועים פרטיים בתיאום מראש.

שעות הפתיחה (בתיאום מראש): א-ה 15:00-10:00 שישי 14:00-10:00. יש להתעדכן מראש בטלפון היקב.

מיקום