מיכאל ביסטרו מקומי

  • איטלקי
  • לא כשר
  • פתוח בשבת
  • Take away
  • בשרי
  • מסעדת שף

מיכאל – ביסטרו מקומי בלימן של שף מיכאל גרטופסקי נחשבת לאחת המסעדות הטובות בגליל המערבי, ואולי בגליל כולו…

לתצוגת מפה

במבנה פסטורלי בלב בוסתן שבמושב לימן אשר בגליל המערבי, נמצא "מיכאל ביסטרו מקומי". "מיכאל ביסטרו מקומי" מעניק חוויה של אוכל ואירוח לבבי באווירה ייחודית, כמו שניתן למצוא אך ורק באזורים כפריים בצרפת ובאיטליה…

ב"מיכאל ביסטרו מקומי" מוגש אוכל הקשוב לעונות השנה אשר מתבסס על תוצרת מקומית, תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים בלבד.

יכולותיו ויצירותיו של השף מיכאל גרטופסקי, הפילוסופיה והלוקיישן הקסום חוברים יחדיו לחוויית בילוי ייחודית : "אכלתי בחצי עולם ובישלתי בחצי עולם, הגיע הזמן לחזור לבסיס, Back to Basic" משתף מיכאל.

את הביסטרו שבמושב לימן בנה מיכאל לפי תכנון פרטני ולפי החלום שהיה לו, ליצור מקום באווירה ביתית וחמה, המשדרת איכות בכל פרט ופרט מהצלחת ועד מה שמוצג בתוכה. מסעדה מקומית שנשענת על חומרי גלם טריים ומקומיים (גבינות, ירקות בשר, דגים מאכלי ים וכמובן יינות) ומאפשרת חוויה קולינרית מיוחדת במינה, תוך מתן העדפה ליצרנים הקטנים והחקלאים העצמאיים באזור.

בתפריט של ביסטרו מיכאל מעוגנות כמה מנות קבועות, אך את הטאצ' הסופי בתפריט היומי מכתיבות עונות השנה, זמינות חומרי הגלם ומצב רוח של שף מיכאל: "לעולם אגיש ללקוחות שלי רק דברים ברמה כזו, שאני הייתי רוצה לאכול או ברמה כזו שהייתי רוצה לתת לאחרים לאכול".

מיכאל טוען שהוא איש של ים והגליל המערבי פשוט מושלם עבורו, אם למגורים יחד עם המשפחה ואם ליצירת מנות חדשות ולעידוד היצירתיות הקולינרית שלו. כאחד שניהל צוותים ענקיים ונתמך ע"י צוותי ניהול ומחסן, מיכאל משתף אותנו, שלהיות בעלים של מסעדה קטנה, היא עבודה לא קלה בכלל, בייחוד שצריך לדאוג לכל פרט ופרט ולעקוב אחרי כל חשבון וכל מנה.

שף מיכאל, רואה בעיני רוחו מסעדה משפחתית, המנוהלת ע"י דור ההמשך וחומרי גלם המגיעים במיוחד עבורו, מחלקות של חקלאים באזור השמחים להקצות את מיטב מרכולתם לביסטרו, ממש כמו באזורים הכפריים של אירופה.

אז בדרך לחופשה שלכם בצפון, תרימו טלפון ותזמינו מקומות למסעדה שכבר באמצע הארוחה תתחילו לחשב מתי אתם חוזרים אליה שוב.
להזמנות, 04-9821250.
שעות פעילות:
יום ד'-ה': 18:00-00:00
יום ו': 17:00-00:00
יום ש':  13:00-16:00, 18:00-00:00

מיקום