נקיקי יפתח

  • מסלול מעגלי
  • המלצות לימי טיול
  • מסלולי הליכה

ברוכים הבאים לשמורת טבע נקיקי יפתח. אתם מוזמנים למסלול הליכה קצר וקצת מאתגר בין סלעי גיר ייחודיים

לתצוגת מפה

לא רחוק ממלון מטיילים מלכיה, תוכלו למצוא את שמורת טבע נקיקי יפתח.

נתחיל את המסלול הקצר בחניה של "נקיקי יפתח" (בWAZE), שם חורשה קטנה ומוצלת למי שמעוניין לשבת ולנוח או לעשות פיקניק לפני הטיול.

מרחבת החניה של נקיקי יפתח נתחיל לצעוד כ200 מטר, אל נקיקי יפתח- תופעת טבע מרהיבה של סלעי גיר במגוון צבעים. הסדקים שייחשפו בפנינו הם ייחודיים לנוף הישראלי אותו אנו מכירים. לא מדובר בסדקים קטנים, אלא בכאלה המגיעים גם לעומק של יותר מחמישה מטרים! במהלך המסלול נוכל לרדת לנקיק בעזרת סולמות, יתדות ומדרגות מסלעים, המובילים אל הערוץ המוצל והקריר. בזמן הירידה ילדים קטנים יצטרכו את עזרת ההורים.

הטיול בנקיק חוויתי ומתאים לכל המשפחה. חשוב לציין שמי שאינו מעוניין לרדת לנקיק בעזרת הסולמות והיתדות- יכול להישאר ולצפות על הנקיק ועל משפחתו מלמעלה. המקום מוצל ויש אבנים גדולות עליהן ניתן לשבת.

לאחר שטיפסתם, חקרתם, חוויתם ונהניתם- תוכלו לחזור לרכב באותה דרך או להשלים את המסלול המעגלי- סה"כ עוד 5 דקות הליכה. אם אתם מחפשים עוד מסלולים או אטרקציות בסביבה, נמליץ לכם לעבור בדרך נוף הרי נפתלי ולהנות משלל תצפיות מרהיבות, טיול בנחל קדש, ביקור במוזיאון הרעות, וסיום יום מושלם בתצפית מרהיבה במצפור קרן נפתלי.

יום כזה מושלם חייבים לסיים באירוח כפרי טוב, אתם מוזמנים ללון במלון מטיילים מלכיה, ולהנות מנוף, שקט ואירוח מהנה.

המידע הנמסר בעמוד זה הוא בגדר המלצה לטיול בלבד. השימוש במידע הוא באחריות המטייל ועל דעתו בלבד.

מלונות מטיילים באזור
מיקום