סיורי אמנות בראש פינה

  • מוזיאונים וגלריות
  • סיורים
  • אטרקציות ובילויים
  • המלצות לימי טיול
  • תרבות וקולינריה

סיורים בעקבות אומנים בראש פינה – חוויה ייחודית לאוהבי האמנות

לתצוגת מפה

בראש פינה העיר הצפונית והמפתיעה, מסתתרים עשרות אמנים מוכשרים, שלהם דרך מיוחדת להציג את אמנותם או דרך חייהם, שלעיתים היא אלטרנטיבית ומעניינת לא פחות.

את הסיורים עורכת סיגל עשת – שפט, תל אביבית לשעבר, שהתאהבה בראש פינה לפני 14 שנה וכצ'ופר פגשה שם גם את בעלה, גם הוא בן של אמנים מקומיים. כיום מנהלים הזוג את הבאר, מפעל בוטיק לייצור מוצרי מזון איכותיים ומיוחדים וגלריה לאמנות.

עם השנים הבינה, סיגל, שיש בראש פינה אמנים רבים ופוטנציאל עצום. היא קוראת לזה: "האוצר האבוד של אמני ראש פינה." ולכן שמה לעצמה מטרה לקדם את האמנות ואת האמנים של ראש פינה, אם דרך של תערוכות מתחלפות בגלריה ואם ע"י הסיורים המיוחדים אותם היא עורכת לקבוצות קטנות, משפחות ולעתים גם לאוטובוסים שלמים.

המייחד את הסיורים הללו הוא, שהם לוקחים את המבקר לעומק היצירה וחייו של האמן, בלי הנחות ובלי מסיכות. הביקור בסטודיו מאיר באור אחר לגמרי את האמנות ומלמד המון על האמנים עצמם, שלחלקם גם דרכי חיים מעניינות ומאוד מאוד אלטרנטיביות וחלקם "טיפוסים אמיתיים".

את הסיור מרכיבה סיגל בהתאם לדרישות של המבקרים ומשלבת אמנים וותיקים ו-חדשים, אמני שוליים ואמנים שהציגו במוזיאונים ובעולם כולו. אורך הסיור הוא בן 3-4 שעות, חלקו רגלי וחלקו ממונע (ברכבים של המסיירים עצמם). ניתן לשלב גם פעילות קלה ונחמדה לקטנים והמבינים שבחבורה.

את הסיורים יש לתאם מראש בטלפונים 04-6930020, 052-6930349.

ניתן גם ליצור קשר ולתאם סיור מהיום למחר ובהתראה קצרה בכל ימות השבוע, חוץ משבת.

אז אם אתם מחפשים חוויה משפחתית מיוחדת ונדירה, כזו שתספרו עליה לחברים בבית בגאווה, תרימו טלפון לסיגל מיד לאחר ההזמנה שלכם במלונות מטיילים 🙂

מיקום