ערסלים - ילדי טבע

  • סדנאות
  • אטרקציות ובילויים
  • מרכזי מבקרים

ערסלים – ילדי טבע. כשתתיישבו תתאהבו. סדנאות מוזיקה, אמנות פלסטית, תיאטרון, וכמובן, ערסלים

לתצוגת מפה

רוצים להתעדכן על מוצר מדהים שלא הכרתם? יושבים? ערסל ישיבה אורתופדי וערסלי תינוקות.
את הערסלים פיתחה וטיפחה שירלי, בת מטולה, שעסקה במהלך השנים בתחומי אמנות ותאטרון שונים ומגוונים.

כיום מתמקדת שירלי בהענקת זמן איכות לילדים ומבוגרים בעזרת העריסל (עריסה וערסל) ובעזרת ערסל הישיבה האורתופדי לכל המשפחה, שאותם היא מייצרת בסטודיו במטולה. לשירלי, אדם מרתק עם חדוות יצירה נדירה, סיפור חיים מרתק הכולל חברות בקבוצת האמנים שממנה נוצרה להקת שבע והופעות בתאטראות שונים בארץ.

כשהתכנון הראשון של העריסל בא לה בחלום, היא הבינה שזה המקום שלה לתרום לגידול ולהתפתחות התקינה והרגועה של הילדים בכל העולם והחליטה להתמקד בשיווק העריסל בארץ ובעולם. שירלי לא מחליפה את השקט של מטולה, עיר הולדתה, באף מקום בעולם. מטולה, לדבריה, היא ה-מקום לחיות וליצור בו.

את ערסל הישיבה האורתופדי המיוחד לבית ולמשפחה ואת העריסל, ערסל-עריסה רחב ונוח מחומרים טבעיים המתאים ועוזר להתפתחות של ילדים מלידה ועד גיל שלוש שנים, ניתן למצוא בארבעה ירידים גדולים במהלך השנה ואצל שירלי בלבד.
העריסל והערסל המיוחד הם מתנות נפלאות לכם או לחברים ושירלי מספרת, שמי שנכנס לאחד מערסלי הישיבה שלה, לא רוצה לצאת.

הם אינם נמכרים בחנויות ביום יום, כדי שיוכלו בחברה להמשיך ולדאוג לאיכות הפריטים, אך ניתן לרכוש אותם בקניה ישירה בטלפון או באינטרנט.

בנוסף, באוהל הסדנאות היחודי בו נמצאת גלריית הערסלים, ניתן לתאם סדנאות מרתקות למשפחות ולקבוצות – ערסלים, מוזיקה, אמנות פלסטית, תיאטרון… חוויה מלמדת וכיפית לכל המשפחה!

אוהל הסדנאות נמצא ברחוב הגורן 10, במטולה.
הביקור והסדנאות בתיאום מראש עם שירלי.

מיקום