פוצקר מועדון צלילה

  • פתוח בשבת
  • אטרקציות ובילויים
  • אטרקציות לילדים
  • אקסטרים
  • מרכזי מבקרים

פוצקר מועדון צלילה בנהריה הוא מהותיקים באזור, מרכז לספורט ימי, שיט, דיג והכשרות צלילה

לתצוגת מפה

מועדון הצלילה פוצקר הוקם בשנת 1994 בנהריה. כיום ממוקם "פוצקר" על הים, במעגן הדייג הנמצא בעיר, פתוח 7 ימים בשבוע (א'-ה' – 08:00-19:00 שישי ושבת 08:00-17:00) כל השנה למעט יום כיפור.

תחילה סיפק מועדון הצלילה את צורכיהם של צוללי העיר והסביבה, אך עם השנים גדל והתפתח, ומספק מבחר פעילויות דייג לדייגים חובבים ומקצועיים וטיולי שייט לילדים ולמשפחות מראש הנקרה ועד עכו.

טיולי השייט יוצאים ממרינה נהריה – המתנה בחצר המועדון בצל עם שירותים ומקלחות, מזנון נעים וטעים. הירידה לשייט בסירות מתבצעת ממזח בצורה נוחה. – מומלץ להזמין מקומות מראש!
קהל לקוחותינו גדל עם השנים והיום מגוון הפעילויות מתאימות לטווח רחב של גילאים החל מגיל 5 (שייט בסירות) ועד 70 + (צלילה ושייט). כמו כן מגיעים אלינו מכל הארץ ותיירות חוץ.

אנו מאמינים שמעורבותנו בקהילה הנה חלק בלתי נפרד מהיותנו מקום המשרת ציבור כה רחב, אי לכך אנו פועלים לתרומה לקהילה ולסביבה בה אנו חיים.

בפוצקר מועדון צלילה תמצאו מרכזצלילה, מרכז דיג ומרכז שיט. כמו כן חנות לציוד צלילה, דייג, שחיה, שייט וספורט ימי של מיטב החברות המובילות בשוק. מעבדת השרות של פוצקר נותנת מענה לתיקון ציוד צלילה, ציוד דייג ושרות טסטים למכלי אויר.

מרכז הצלילה של המועדון מציע מבחר רחב של צלילות מגוונות בים התיכון ממפרץ חיפה בדרום ועד לראש הנקרה בצפון. אתרי הצלילה בים התיכון כוללים אתרי צלילה אליהם ניתן להגיע רק בסירה וכמו כן צלילות חוף. מועדון הצלילה מוציא קבוצות צוללים בכל הרמות לצלילות מודרכות באתרי הצלילה, מלווים במדריך צלילה המכיר היטב את האתר.

תוכלו לעבור במועדון קורס צלילה והשתלמויות צלילה בכל הרמות, החל מקורס צלילה צולל מועדון ועד לקורס צלילה שלושה כוכבים. בנוסף ניתן לקבל במועדון שרותי השכרת ציוד צלילה ודחיסת מיכלי צלילה, לבצע צלילת היכרות וצלילת רענון, לחדש או לרכוש ביטוח צלילה ולצאת עם מדריכי המועדון לספארי צלילה בזנוביה ובמקומות נוספים.

המועדון עומד בפיקוח משרד החינוך – הרשות הישראלית לצלילה.

הצטרפו לחוויית צלילה מרגשת במועדון הצלילה של פוצקר

מלונות מטיילים באזור מועדון הצלילה
מיקום