רייזר בר - טיולי טרקטורונים בצפון

  • פתוח בשבת
  • אטרקציות ובילויים
  • אטרקציות לילדים
  • אקסטרים

את האטרקציה המיוחדת של טיולי רייזר-בר אתם חייבים לעשות בחופשה שלכם בגליל, רכבי הRZR הייחודיים בטיולים באזור יקחו אתכם אל מסלולי שטח מלאים אושר!

לתצוגת מפה

הרייזרים של רייזר-בר מחכים רק לכם שתצאו איתם אל עבר הטבע הקסום של הגליל העליון, אגמון החולה, נהר הירדן ומקומות המסתור המוכרים רק לצוות טיולי רייזר-בר.

הרייזרים הינם כלי רכב בטיחותיים בעלי כלוב התהפכות לשמירת הנוסעים, חגורות בטיחות בעלות 4 נקודות עגינה, הגה ודוושות כמו ברכב אוטומט רגיל, קל ונוח למשתמש גם אם זו הפעם הראשונה בנהיגת שטח עצמית. בטרם היציאה לשטח תעברו תדריך בטיחות ע"י מדריך מיומן שילווה את ראש השיירה, תצטיידו באביזרי רכיבה ובטיחות וקדימה לדרך.

האטרקציה הצפונית שלנו מתאימה לזוגות, משפחות, קבוצות ולכל אדם בעל רישיון נהיגה על רכב (B) בתוקף, שחובה להציגה במקום על מנת לנהוג על הרייזר, למרות כך, כל אדם החל מגיל 6 ומעלה יכול להתלוות לטיול מכיוון שהרייזר הינו כלי זוגי והישיבה בו היא אחד לצד השני בצורה נוחה ובטיחותית.

מתחם רייזר-בר נמצא בצומת כח שעל כביש 90, במתחם המועצה האזורית מבואות החרמון, תחנת הדלק פז, ארומה וכו' במרכז הגליל העליון ועמק החולה. המתחם שלנו מהווה נקודת מוצא מצוינת באזור הצפון למגוון רחב של מסלולים באזורים מדהימים החל מעמק החולה, נחל דישון, אגמון החולה, נחל הדרדרה, נהר הירדן והירדן ההררי, הבניאס הדן והחצבני, שפך הירדן לכנרת, חופיה הצפוניים והמזרחיים של הכנרת, בריכות הקצינים, יער עמוקה, יער שדה אליעזר, קרן נפתלי מרחצאות הגייזרים הסודיים ורמת הגולן ועוד המון מקומות ונופים עוצרי נשימה. אנו מציעים מספר מסלולים החל משעתיים ועד כמה ימים של שטח בכמה רמות קושי ומתאימים את המסלול און ליין ללקוח בזמן הטיול בשטח.

צוות רייזר-בר ידאגו לתת לכל מבקריו שירות איכותי ומהנה, קפה/תה צמחים ופלטת פירות מפנקת בעונה, ישמחו לענות לכל מבוקשכם לטיול שטח מיוחד הצעות נישואים, ימי הולדת ימי גיבוש וכיף לעובדים ועוד.

טיול רייזרים – האטרקציה המפתיעה באזור הצפון ומתאימה לכל עונה וזמן!

מיקום