שאטו דה רואה

  • פתוח בשבת
  • מסעדות
  • מסעדת שף

הזיכרונות היפים ביותר מתחילים כאן ברוכים הבאים לשָׁאטוֹ דֹה רוּאָה.

המסעדה, הבר, המרתף, וחדרי הבוטיק בכפר מעיליא שבגליל!

לתצוגת מפה

המקום, מחבר בין מיטב האוכל האיטלקי, הקסם הכפרי, והכנסת אורחים לבבית. תוך בניין היסטורי המחובר למבצר צלבני מהמאה ה- 12 לספירה, אשר נבנה על ידי המלך בולדווין השלישי על מנת לשרת כמצודה עם מבט אסטרטגי להר מירון.

שָׁאטוֹ דֹה רוּאָה הוא מפעל חייהם של סלמה עסאף ובעלה לביב עסאף ז"ל ולחלום שסוף סוף התגשם. המבנה, אשר שוקם במהלך כשני עשורים על ידי בני הזוג, נהג לשמש לצרכי מגורים, וחדר אחד אף שרת את ה"מוכתאר" של הכפר. היום הבניין, הממוקם ליד הכנסייה בגרעין הישן של הכפר, מורכב ממספר חללים פנימיים וחצרות פנימיות ומשקיף לנוף המשכר של הרי מירון והחרמון.

הדגש של הביקור הוא הגסטרונומיה; חווית טעמים אוטנטית מהמטבח האיטלקי המסורתי עם נגיעות אישיות של השף אליאן ליוס (30 שנות ניסיון באיטליה) והצוות שלו, באווירה היסטורית ייחודית. בזמן הסעודה, האורחים יכולים לצפות בשאירים של מפעל היין הפרנקי (הצלבני) הגדול ביותר שנתגלה עד עכשיו במזרח הלטיני ובבאר הרומית שנתגלתה, כל זאת דרך פתחי זכוכית שיועדו לכך ברצפת העץ של מסעדת שָׁאטוֹ דֹה רוּאָה.

המבקרים בשָׁאטוֹ דֹה רוּאָה יכולים גם ליהנות מבר אבירים בעל אווירה אינטימית וחמה, בו לקוחות יכולים ליהנות ממבחר גדול של אלכוהול משובח, קוקטילים, ויינות שמתלויים למנות מפתות, ומוזיקה ייחודית. לצד ההצעות הקולינריות ולבר, בשָׁאטוֹ דֹה רוּאָה מציעים לינת בוטיק. חדרי הבוטיק מרוהטים לפי סטנדרט גבוהה, תוך שמירה על נגיעות קלאסיות ואוטנטיות.

אם אתם מחפשים מקום לארוחה ייחודית, ללינה רומנטית, או פשוט לתפוס מושב בבר, אנחנו נשמח לראות אתכם בשָׁאטוֹ דֹה רוּאָה- אחד האתרים הייחודיים שקיימים בגליל.

מיקום