תאטרון אלעד

  • פסטיבלים ואירועי תרבות
  • תאטרון ומוזיקה
  • אטרקציות לילדים
  • אטרקציות ובילויים
  • אטרקציות בדרום

תאטרון אלעד הוא תאטרון מקומי שפועל בעיר אילת ובערבה הדרומית ומעלה הצגות איכותיות לילדים ולמבוגרים. 

לתצוגת מפה

תאטרון אלעד הוקם ע"י בעז דן, יליד קיבוץ אילות שבערבה הדרומית, לזכרו של אחיו אלעד שנפל במלחמת לבנון השניה. בעז עזב את חבל אילות לטובת לימודי משחק בתל אביב שם נבט אצלו הרעיון – לחזור לאזור הולדתו ולהקים בו תאטרון אחר. יחד עם שי פיטובסקי, שניהל את קבוצת הצעירים של הבימה, הם עזבו את החיים בעיר הגדולה לטובת הגשמת תחושת השליחות – ועשו את הלא יאמן – הקימו תאטרון איכותי, ייחודי בשיתוף פעולה עם העיר אילת וחבל אילות.

אל בעז ושי הצטרפו שחקנים נוספים במאים, אנשי מקצוע שהחליטו להקים "יש מאין". בהעדר אולם, ההצגות הראשונות התנהלו בלוקיישנים מיוחדים ומפתיעים – החצר של קיבוץ אילות עם ההצגה המתגלגלת "ירמה לאור ירח", מסעדות ובתי קפה (it must be love) ועוד. ההצגות מפעילות את כל החושים, והקהל מרגיש חלק מההתרחשות.

רפרטואר ההצגות הולך ומתפתח, עוד שחקנים מדהימים מצטרפים לנבחרת האיכותית הזו, וההצגות שהם מעלים הן בלתי נשכחות וזוכות לביקורות מעולות. תאטרון אלעד לוקח חלק בהפקות תאטרון מקומיות ויחד עם הנוער באזור מעלה הצגות של שייקספיר, משתלב באירועים של הקיבוצים באזור, ומביא חוויה תרבותית יוצאת דופן.

הכרטיסים להצגות אוזלים במהירות, שיתופי הפעולה עם שחקנים מוכרים כמו דביר בנדק ועוד יוצרים תאטרון מסוג אחר, אנו ממליצים בחום לשלב את החופשה בערבה או באילת עם צפיה באחת ההצגות (לילדים או למבוגרים).

מבצעי החודש

קיץ גם וגם
20% הנחה לחופשה במדבר
בשביל הצפון
הנחה בהזמנת חופשה מראש!
מיקום