בנחלה

  • פתוח בשבת
  • מסעדות

בנחלה – Banahala – שבנהריה היא מסעדה משפחתית ומקסימה שנבנתה על חורבות לול בנחלה של בני משפחת פרידמן. כיום סביב המסעדה, המוקפת בנוף טבע משגע, מלבלבת גינה מתוקה.

לתצוגת מפה

מוקפת גינה קסומה ופינות חמד לישיבה מעניקה "בנחלה" לאורחיה חוויה ייחודית. לצד מבחר מאפים שנאפים מידי בוקר, עוגות וקינוחים נמצא תפריט אקלקטי הכולל בשר אנטריקוט מיושן היישר מרמת הגולן, דגים טריים, מרקים, סלטים ופסטות והכל תוך הקפדה מרבית על חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר.

בנחלה מציעה לאורחיה פינות מקסימות לישיבה, אווירה נינוחה שרוח צפונית שורה עליה, ובנוסף היא פשוט ידועה כמקום שבו תוכלו לזכות בארוחה משובחת, שירות לבבי, שלווה ונחת.

אם תגיעו ל"בנחלה" עם הילדים, הם יוכלו ליהנות ממנות משמחות שמוכנות במיוחד בעבורם, ומקצת חופש מכם בזמן שהם משחקים במתקנים הפזורים באזור וברחבת דשא מדליקה צמודה.

בתפריט של בנחלה תפגשו מאפי בוקר, עוגות וקינוחים, לרעב קטן, או לצד הסעודה המרכזית. כמו כן מציע התפריט מנות עיקריות משביעות ומופלאות, שנעשות מבשר אנטריקוט מיושן שמקורו ברמת הגולן, מדגה טריה, וממיטב ירקות העונה. יש גם פסטות מעולות ואפשרויות למנות טבעוניות וצמחוניות, אבל מה שבטוח הוא שכל שתזמינו בנחלה מוכן ממיטב חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים. והטעם? בהתאם.

המסעדה פתוחה בכל ימי השבוע מלבד יום ראשון.

מיקום