דלארט

  • אטרקציות ובילויים
  • אטרקציות לילדים
  • סדנאות

ברוכים הבאים לעולם המופלא של דלארט, מרכז ליצירה בדלעות נוי במושב בצת. כאן אפשר ורצוי לתת לדמיון להשתולל, להכיר עולם חדש, ולהתאהב ביצירה מחומרים טבעיים.

לתצוגת מפה

כשאני אומר לכם דלעת. מה עולה לכם לראש? מרק כתום? – כן. לכלוכית וכרכרת הדלעת? – כן. הפרצופים המפחידים בהאלווין? – גם כן. אמנות שימושית? מה הקשר? אז זהו שיש קשר ואפילו חזק. תלוי היכן מחפשים.

במושב בצת (קרוב לראש הנקרה, בדרך למלונות מטיילים גשר הזיו ואילון), מתחבא לו סטודיו מדהים ומלא קסם בשם דלארט, בו הופכים דלועים ליצירות אמנות, כלי נגינה, מסיכות ועוד המון אפשרויות כיפיות אחרות! מסתבר שלדלעת היו שימושים רבים עוד מימי החכמים הסיניים, שהאצילו לה תכונות של גירוש רוחות ואנרגיות שליליות.

דלועים במהלך השנים הפכו לכלי נגינה מרשימים ולכלים שימושיים לנשיאת מים. איכות הדלוע והעמידות שלו בפני רקב, הפכו אותו לאידיאלי לשימושים רבים ומגוונים. מן פלסטיק של הימים העתיקים. יאיר מ-דלארט, מספר שהוא היה בכלל גרפיקאי. נכון שהדלועים נערמו בחצר בבית הוריו, אחרי שאמו ניצחונה זרעה אותם שם כמעט במקרה, אבל הוא רק שיחק איתם מעט ועשה כמה עבודות אמנות. לא משהו רציני. אחרי שעבד שנים בתור גרפיקאי של בית החולים בנהריה, התחילו, כמו הדלועים, להיערם אצלו מחמאות לגבי עבודות האמנות, שהביא למשרד ואפילו הזמנות עבודה וכך בשנת 1997, הפך יאיר לאיש הדלועים של הצפון.

יאיר מקיים יחד עם ניצחונה (בוגרת ויצ"ו חיפה) סדנאות שבסיסן במושב בצת, אבל מגיעות לכל הארץ, מטולה ועד באר שבע. בסדנאות המהנות, מכינים הקטנים וגם הגדולים, יצירות של אמנות שימושית, על ידי חיתוך וצביעת דלועים מסוגים שונים. בסוף הסדנא כולם יוצאים מרוצים עד הגג וכולם ככולם לוקחים עמם את היצירות החדשות שלהם. מסיכות, דמויות מהטלוויזיה, עציצים ועוד, מתערבבים בסדנאות של כיף ושיתוף פעולה.

דלעת נוי היא חומר גלם נפלא ליצירה, שימושי, עמיד, טבעי, קל משקל, ואין סוף ליצירות שניתן ליצור ממנה.
סדנאות דלארט ניידות ברחבי הארץ, ונשמח להגיע עד אליכם.

כשאתם מחפשים חוויה מעניינת ומקורית לכל המשפחה קרוב למלונות מטיילים גשר הזיו ואילון. דלארט היא דרך נהדרת להעביר כמה שעות ולהביא יצירת אמנות חדשה הביתה – הדלעת!

בדלארט הנחה מיוחדת לאורחי רשת מלונות מטיילים!

מלונות מטיילים בקרבת האטרקציה
מיקום