שלושה ימי פעילות חורפיים בגליל המערבי

  • אטרקציות ובילויים
  • המלצות לימי טיול

אספנו עבורכם המלצות לטיול חורפי בגליל המערבי, טיולים בכפרים ובטבע בגשם וביום יפה וחורפי!

לתצוגת מפה

הכנו לכם שלושה ימי טיול מלאים לימי החורף

היום הראשון:

היום הראשון הוא יום ההגעה, מכיוון שקבלת החדרים היא ב 15:00 אפשר לבחור בכמה אופציות לביקורים בדרך למלון: במידה ומזג האוויר נעים מומלץ לבקר בשמורת אפק שליד קיבוץ אפק, המסלול מעגלי מעל לביצת אפק. במידה ומזג האוויר סגרירי אפשר לבקר במנהרת הטמפלרים ובאולמות האבירים בעכו העתיקה. עוד מקום שאפשר לעבור בו בדרך (במיוחד עם ילדים) זה בחי פארק שבקיריית מוצקין , גן חיות חמוד ויפה שמזכיר את הפארקים באירופה.

לאחר קבלת החדרים והתמקמות אפשר לנצל את שעות האור האחרונות לטיול ברכב בשביל לאורך שמורת חוף אכזיב ולצפות בשקיעה מרמפת המפרץ הקטן הצמודה לפתח הרכבת הישנה של ראש הנקרה (נימצא בקצה השביל), במידה וחפצתם לאכול ארוחת ערב באחת המסעדות באזור מומלץ לבדוק בפורטל המטיילים שנשלח לכם בהודעה בוואטסאפ טרם ההגעה למלון.


היום השני:

לאחר ארוחת הבוקר בחדר אוכל המלון בסביבות השעה שמונה נצא לדרך: ליום זה בחרנו טיול שהוצע על ידי אמנון גופר, אחד ממדריכי הטיולים הוותיקים הגליל המערבי . המסלול מתחיל מראש הנקרה , למי שלא היה מומלץ להקדים בטיול בנקרות (ירידה ברכבל שבנקודת הגבול ) ומשם להמשיך במסלול סביב כביש 899 אשר זכה לשם הצפון הירוק תמיד .אסור להחמיץ את הירידה הרגלית למערת קשת (יש מסלול מונגש) ואת התצפית על המונפורט מפארק גורן.


היום השלישי:

לאחר ארוחת הבוקר והחזרת המפתחות לקבלה אפשר לבחור בין שלושה מסלולים האחד סיור בעיר פקיעין. האופציה השנייה היא עוד מסלול של אמנון גופר מבית ג'אן לחורפיש והשלישי, במידה ומזג האוויר מתאים (אפשר לשלב ביחד הביקור בפקיעין) הוא ביקור בפארק הסלעים בכיסרא לאחר הטיול אפשר לחזור בבטחה הביתה ולדעת שרק טעמנו בשלושת הימים האחרונים משהו קטן מהגליל היפה.

מיקום